Zarabiaj na elektronice

Celem firmy Vordon – producenta elektroniki użytkowej, jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które cechuje wysoka jakość oraz niezwykle konkurencyjne ceny. Innowacyjne metody sprzedaży marki Vordon oraz Dignity zostały nagrodzone Odkryciem Roku 2012 w konkursie Laur Klienta.

Dynamiczny rozwój firma zawdzięcza nowatorskiemu modelowi biznesowemu – dalekosiężna strategia, skupiająca się na innowacyjnych kanałach dystrybucji i marketingu oraz rozwijaniu technologii, umożliwiła utrzymanie wysokiej jakości produktów przy zachowaniu atrakcyjności cen. Oferta marki Vordon obejmuje urządzenia elektroniki użytkowej, ze szczególnym naciskiem na rozrywkę, komunikację i systemy GPS, oferując rozwiązania, które zyskały już sobie uznanie i renomę m.in. w Chinach oraz USA. Od 2009 roku produkty marki Vordon dostępne są również na rynku europejskim. Na ofertę firmy składa się szeroka gama wysokiej jakości, łatwych w obsłudze, nowoczesnych produktów elektronicznych, spełniających wszystkie wymagane normy europejskie. Firma posiada niezbędne certyfikaty jakości, takie jak CE, czy RoHS. Towary marki Vordon produkowane są na markowych podzespołach światowych liderów branży elektronicznej, takich jak LG czy Samsung. Każda pojedyncza sztuka produktów poddawana jest rygorystycznym testom jakościowym. Priorytetem marki Vordon jest zadowolenie klientów. Produkty Vordon objęte są gwarancją realizowaną w serwisie znajdującym się na terenie Polski. Absolutna pewność jakości produktów pozwala zapewnić klientom obsługę idealną,   – w razie niezadowolenia z zakupu klient zawsze ma prawo zwrotu towaru bez żadnych konsekwencji z tego tytułu.

Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku elektroniki w Polsce i na świecie pozwoliły producentowi marki Dignity stworzyć produkty, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Profit Plus Sp. z o.o – producent Dignity od swoich początków stawia na pierwszym miejscu na dobro i satysfakcję każdego klienta. W tym celu producent spędził lata na szlifowaniu jakości produktów Dignity, szkoleniu kadry oraz dostosowywaniu towarów do gustów i wymagań polskiego klienta. W ofercie Dignity widnieje szeroka gama wysokiej jakości, łatwych w obsłudze, nowoczesnych produktów elektronicznych, spełniających wszystkie wymagane normy europejskie. O niezawodnej jakości produktów Dignity świadczą certyfikaty, tj. CE oraz RoHs. Marka Dignity została również odznaczona certyfikatem Rzetelna Firma w nagrodę za potwierdzoną przez konsumentów uczciwość, rzetelność i wiarygodność firmy. Walorem danej marki jest produkcja na najlepszych jakościowo podzespołach. Produkty Dignity są objęte 12-miesięczną gwarancją, realizowaną w serwisie znajdującym się na terenie Polski. W chwili obecnej towary marki Dignity sprzedawane są głównie przez Internet, jednak w roku 2012 planowane są rozszerzenie sieci dystrybucji do sklepów stacjonarnych oraz ekspansja na zagranicę.

Paulina Gutowska